Zweizimmerwohnung dritte Etage, Manuš - Bol - Gripe, Split

€ 260.000
2
50 m²
1
3
Nein

Notiz

Anzeige aktualisiert am: 19.02.2026
Beschreibung

Referenz: S140

Prodaje se dvosobni stan površine 50 m2, smješten na trećem (zadnjem) katu moderne stambene zgrade u izgradnji, u atraktivnoj splitskoj četvrti Visoka. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi, a useljenje je planirano 2027. godine, što jamči moderan standard gradnje i suvremene tehničke uvjete.

Ova nekretnina odlikuje se izuzetnom prozračnošću i obiljem prirodnog svjetla zahvaljujući vrlo sunčanoj poziciji. Orijentacija stana je prema istoku i sjeveru, što pridonosi ugodnoj atmosferi kroz cijeli dan i omogućuje lijep pogled. Stan je idealan za one koji traže mirnu lokaciju, daleko od gradske vreve, ali istovremeno žele biti u blizini svih važnih sadržaja koje Split nudi.

Stan se sastoji od:

- dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom
- spavaća soba 1
- spavaća soba 2
- kupaonica
- lođa

Zbog dobrog tlocrtnog rasporeda i odlične lokacije, idealan je za obitelj, parove ili kao investiciju za iznajmljivanje. Dodatnu vrijednost stanu daje lođa, pružajući prostor za opuštanje na otvorenom.

Nekretnina je smještena u mirnom dijelu Splita, pružajući privatnost i ugodan ambijent za život. Lokacija Visoka poznata je po svojoj izvrsnoj prometnoj povezanosti, blizini obrazovnih ustanova, trgovina i drugih potrebnih sadržaja, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život.

Za više informacija ili dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte. Iskoristite priliku i odaberite stan na mirnoj i sunčanoj lokaciji s lijepim pogledom u Splitu.
Merkmale
Art
Wohnung | Durchschnittliche immobilienklasse
Vertrag
Verkauf
Etage
3 etage
Stockwerke im Gebäude
3
Aufzug
Nein
Fläche
50 m²
Zimmer
2
Schlafzimmer
2
Badezimmer
1
Balkon
Nein
Terrasse
Nein
Preisinformationen
Preis
€ 260.000
Preis pro m²
5.200 €/m²
Energieeffizienz
  • Baujahr

    2027
  • Energieausweis

    Auf Zertifizierung wartend
Zusätzliche Optionen

Inserenten kontaktieren

Oder