3-room flat Mala Jazbina, Samobor - Okolica, Samobor

€ 370,000
3
120 m²
1
1
Yes
Balcony

Note

Listing updated on 01/23/2026
Description

reference: 4002-4

Prodaje se luksuzan stan od 120 m² – moderna novogradnja s pogledom na Sljeme i Zagreb

Na prodaju je prekrasan, moderno uređen stan površine 120 m² smješten u novoizgrađenoj zgradi okruženoj prirodom. Ovaj šarmantni stan pruža savršen spoj luksuza, udobnosti i uživanja u prirodi, uz predivan pogled na Sljeme i grad Zagreb.

Stan se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe, od kojih master spavaća soba ima vlastitu walk-in kupaonicu, dva WC-a, te prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom u open-space formatu. Tu su i hodnik, spremište, veliki balkon, privatna terasa te dvorište – savršeno za opuštanje ili druženje na otvorenom.

U cijenu su uključeni garaža s parkirnim mjestom te dodatno vanjsko parkirno mjesto, što osigurava maksimalnu praktičnost.

Stan je opremljen podnim grijanjem na dizalicu topline, dok su za hlađenje instalirana tri klima uređaja, što jamči ugodnu temperaturu tijekom cijele godine.

Lokacija nudi mir i privatnost, a istovremeno odličnu prometnu povezanost – kako automobilom, tako i javnim prijevozom.
Ovaj stan idealan je izbor za obiteljski život ili kao oaza mira i odmora od gradske vreve, u spoju suvremenog dizajna i prirodnog okruženja.

ID CODE: 4002-4
Features
Type
Apartment
Contract
Sale
Floor
1 floor
Building floors
2
Lift
Yes
Surface
120 m²
Rooms
3
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Balcony
Yes
Terrace
No
Garage, car parking
1 in garage/box
Air conditioning
Independent, cold/hot
Other features
  • Alarm system
Price information
Price
€ 370,000
Price per m²
3,083 €/m²
New
Energy efficiency
  • Year of construction

    2025
  • Air conditioner

    Independent, cold/hot
  • Energy certification

    Not classifiable
Discover every corner of the property
+7
Additional options

Contact the advertiser

Or