Appartement 2 chambres Poreč, Červar-Porat - Veli Maj, Poreč

€ 247 000
2 chambres/pièces
74 m²
Étage 1
Terrasse

Remarque

Annonce mise à jour le 29/08/2025
Description

référence: EUROVILLA-332121

Poreč okolica, fantastičan stan na prvom katu u mirnom mjestu! U mirnom mjestu na samo 5 km udaljenosti od grada Poreča i na samo 2 km od prvih plaža smjestit će se dvije zgrade od ukupno deset stanova.
Ovaj fantastičan obiteljski stan se nalazi na prvom katu te će se sastojati od dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje po open space konceptu, dvije spavaće sobe ,
kupaona i wc.
Iz dnevnog boravka i iz jedne spavaće sobe se izlazi direktno na terasu. Njegova ukupna površina iznosi 74.40 m2.
Grijanje stana je predviđeno putem klima uređaja i podno grijanje na struju.
Svakom stanu pripadat će dva parkirna mjesta. Stanovi će se nalaziti na rubu građevinske zone tako da budućim vlasnicima pruža dodatnu privatnost i mirnu atmosferu.
Sadržaj za život od škole, vrtića, trgovina, dječjih parkova, igrališta, turističkih kampova, ugostiteljskih objekata, pošte, banke, apoteke, nalaze se u blizini mjesta.
Planirani završetak gradnje bit će ljeto 2025 godine. Ova je nekretnina idealna investicija za obiteljski život.
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Ivan Naumov.
Caractéristiques
Typologie
Appartement
Transaction
Vente
Étage
1
Superficie
74 m²
Chambres/pièces
2
Chambres
2
Terrasse
Oui
Détail de la surface

Habitation

Étage
1
Superficie
74,4 m²
Coefficient
100%
Type de superficie
Habitable
Sup. commercial
74,4 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 247 000
Prix au m²
3 338 €/m²
New
Efficacité énergétique
  • État

    Nouveau / En construction
  • Certification énergétique

    Exempt
Découvrez chaque recoin de la propriété
+10 photos
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou