Terrain constructible en Vente

€ 190 000
1 019 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 27/03/2026
Description

référence: DA100066993

Na prodaju građevinsko zemljište površine 1019 m, smješteno u mirnom dijelu Kukljice, okruženo prirodom i zelenilom.

Zemljište je blago nakošeno te nije potpuno pravilnog oblika, ali pruža dobar potencijal za izgradnju obiteljske kuće, vikendice, vile ili objekta za turistički najam.

Udaljenost od mora iznosi cca 4100 m.

Centar mjesta, u kojem se nalaze kafići, restorani, trgovine, škola i pošta, udaljen je svega 5 minuta vožnje automobilom.

Priključci za vodu i struju nalaze se u blizini parcele te ih je potrebno dovesti.

Lokacija nudi mir, privatnost i ugodno prirodno okruženje, idealno za život, odmor ili investiciju.

Pristupni put osiguran.

ID KOD AGENCIJE: DA100066993

Vedrana Bašić
Asistent u posredovanju
Mob: 091/907-7396
Tel: 023/551-400
E-mail: vedrana.basic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Vedrana Bašić .
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
1 019 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 190 000
Prix au m²
186 €/m²
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou