map icon

Appartement 1 chambre rez-de-chaussée, Slavonski Brod

Slavonski Brod
€ 47 000
1
28 m²
1
0
Non
Meublé
Cave

Remarque

Annonce mise à jour le 20/04/2026
Description

référence: 50310267-2786

Prodaje se adaptiran jednosobni stan, smješten u prizemlju stambene zgrade na Koloniji. Ukupne površine 28 m2 (u naravi 34 m2), a sastoji se od: kupaonice, prostranog dnevnog boravka te kuhinje u sklopu koje je i blagovaonica. Zgrada još nije prošla energetsku obnovu, no na dijelu gdje je pozicioniran stan stavljena je termoizolacija i fasada te PVC stolarija. U dvorištu zgrade nalazi se i pripadajuća ostava. Stan se prodaje potpuno namješten, a posjeduje priključke struje, vode i kanalizacije, dok je plin pred vratima. Vlasništvo je 1/1, tereta nema!
Étages du bâtiment
1
Ascenseur
Non
Superficie
28 m²
Chambres/pièces
1
Chambres
1
Bains/douches
1
Prix
€ 47 000
Prix au m²
1 679 €/m²
Efficacité énergétique
  • Chauffage

    Individuel
  • Certification énergétique

    En attente de certification
Découvrez chaque recoin de la propriété
+7
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou