Terrain constructible en Vente

€ 75 000
722 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 04/05/2026
Description

référence: Z11612

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 722 m, smješteno između obiteljskih kuća u izuzetno mirnom i ugodnom okruženju.

Teren je već u fazi pripreme započeti su radovi ravnanja i nasipavanja, a planirano je i dodatno niveliranje drugog dijela parcele koji je trenutno nagnut. Time će budući vlasnik dobiti funkcionalnu i optimalno iskoristivu površinu za gradnju.

* površina 722 m
* započeto ravnanje i nasipavanje terena
* pristup s asfaltirane lokalne ceste
* smješteno u slijepoj ulici (minimalan promet)
* okruženo zelenilom, šumom i šetnicama

Lokacija pruža savršen balans privatnosti i prirodnog okruženja, idealna za izgradnju obiteljske kuće , daleko od gradske gužve, a opet dovoljno blizu svih potrebnih sadržaja.

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.

ID KOD AGENCIJE: Z11612

Lida Orlić
Agent s licencom
Mob: 098/980-2954
Tel: +385 51 341 080
E-mail: lida.orlic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Lida Orlić.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
722 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 75 000
Prix au m²
104 €/m²
Découvrez chaque recoin de la propriété
+2
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou