Garage - Box en Vente

€ 25 000
13 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 04/05/2026
Description

référence: VZ3469

Isključivo u Dogma nekretninama!

Na prodaju je garaža površine 13,44 m smještena u kvartu Jug u Čakovcu, na mirnoj i lako dostupnoj lokaciji. Ova garaža predstavlja izvrsnu priliku za sve koji traže sigurno i praktično rješenje za parkiranje ili dodatni prostor za pohranu.

Prostor je idealan za parkiranje osobnog automobila, motocikla ili bicikala, a može poslužiti i kao skladište za sezonske stvari, alat, gume, sportsku opremu ili druge predmete koje nemate gdje pohraniti u stanu. Posebno je pogodna za stanare okolnih zgrada kojima nedostaje dodatni prostor ili žele zaštititi svoje vozilo od vremenskih nepogoda poput kiše, snijega i sunca.

Garaža se nalazi u uređenom okruženju s dobrim pristupom, što omogućuje jednostavan ulaz i izlaz tijekom cijele godine. Zahvaljujući svojoj lokaciji u jednom od traženijih dijelova Čakovca, predstavlja i dobru investicijsku priliku.

ID KOD AGENCIJE: VZ3469

Simona Vlašić
Asistent u posredovanju
Mob: 098/987-6614
Tel: 042/562-017
E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Simona Vlašić.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Garage - Box
Superficie
13 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 25 000
Prix au m²
1 923 €/m²
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou