Appartement 2 chambres Rovinj, Rovinj

€ 550 000
2
88 m²
1
Terrasse

Remarque

Annonce mise à jour le 07/05/2026
Description

référence: EUROVILLA-993847

Istra, Rovinj, prodaje se dvosobni stan na 1. katu zgrade s pogledom na more, parkirnim i garažnim mjestom na top lokaciji na samo 2 minute hoda do mora.Stan je prostran i potpuno opremljen stan s dvije spavaće sobe svaka s vlastitom kupaonom, u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Rovinju. Stan se nalazi na prvom katu održavane zgrade s pogledom na more i obiljem prirodnog svjetla tijekom cijelog dana.Sadržaji i opremaGaraža i vanjski parking s daljinskim otvaranjemKlimatizacija Mitsubishi (grijanje i hlađenje) u cijelom stanuPodno grijanje u kupaoniciRadijatori na struju i bojler za toplu voduElektrične roleteVideo parlafoKućanski aparati (vrhunske marke)Perilica rublja MieleSušilica rublja MielePerilica suđa BoschPećnica, ploča za kuhanje, napa, hladnjak i zamrzivač - BoschGanitura na balkonu i tende za zasjenjivanjeVeliki ugradbeni ormar u hodniku + 6-krilni ormari u svakoj spavaćoj sobiPrednosti lokacije2 minute hoda do mora i plažeBlizina svih sadržaja (market, bolnica, škola, park, restorani)Mirna zona s puno zelenilaZa više informacija stojimo na raspolaganju... Više na eurovilla.hr, ID: 993847
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Ana Gasparini.
Caractéristiques
Typologie
Appartement
Transaction
Vente
Étage
1
Superficie
88 m²
Chambres/pièces
2
Chambres
2
Terrasse
Oui
Détail de la surface

Habitation

Étage
1
Superficie
88,1 m²
Coefficient
100%
Type de superficie
Habitable
Sup. commercial
88,1 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 550 000
Prix au m²
6 250 €/m²
Efficacité énergétique
  • État

    Nouveau / En construction
  • Certification énergétique

    Exempt
Découvrez chaque recoin de la propriété
+14
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou