Magasin - Local commercial en Vente

€ 1 430 000
11 972 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 08/05/2026
Description

référence: 1513738

PRODAJA!!
POSLOVNO-PROIZVODNI KOMPLEKS U PLETERNICI!
Na atraktivnoj lokaciji u Pleternici, unutar razvijene i sve traženije poslovne zone, nudi se vrhunski poslovno-proizvodni kompleks idealan za širok spektar djelatnosti.
Kompleks se sastoji od:
- tri poslovne zgrade
- prostrane nadstrešnice
- uređenog i funkcionalnog dvorišta
- više parkirnih mjesta za zaposlenike i posjetitelje
Zahvaljujući svojoj organizaciji i infrastrukturi, kompleks je pogodan za različite djelatnosti, uključujući:
-tekstilnu proizvodnju
-drvnu industriju i preradu drva
- poljoprivrednu proizvodnju i distribuciju
- skladišno-distributivne centre
- metaloprerađivačku industriju
- montažne i proizvodne pogone
- logističke i transportne djelatnosti
Ovaj kompleks predstavlja izuzetnu priliku za investitore i poduzetnike koji traže spremno rješenje za pokretanje ili širenje poslovanja na perspektivnoj lokaciji.

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se obratite.

ID KOD AGENCIJE: 1513738

Vedrana Čočić
Asistent u posredovanju
Mob: 091/622-2262
Tel: 031/205-093
E-mail: vedrana.cocic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com

Krešimir Vidaković
Asistent u posredovanju
Mob: 099/444-3220
Tel: 031/205-093
E-mail: kresimir.vidakovic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Vedrana Čočić.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Superficie
11 972 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 1 430 000
Prix au m²
119 €/m²
Découvrez chaque recoin de la propriété
+2
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou