Appartement 3 chambres excellent état, Velika Gorica

€ 301 500
3
94 m²
1
Non
Terrasse

Remarque

Annonce mise à jour le 10/05/2026
Description

référence: S821

U prodaji je trosobni stan ukupne površine 94m2 u prizemlju novouređene i etažirane kuće sa ukupno tri stana, Velika Mlaka.

Stambeni dio od 75m2 sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice s toaletom i boravka sa izlazom na terasu.

Pripadajući podrum/spremište (21m2), dva vanjska parkirna mjesta i vrt (59m2) uključeni su u cijenu.

Stan je u procesu renovacije, bit će uređen prema modernim standardima i spreman za useljenje u Srpnju 2026.

U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, trgovine i javni prijevoz (150m).

Za više informacija nazovite na 095/3735240
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Hrvoje Kirnbauer.
Caractéristiques
Typologie
Appartement | Classe propriété moyenne gamme
Transaction
Vente
Étages du bâtiment
2
Ascenseur
Non
Superficie
94 m²
Chambres/pièces
3
Chambres
3
Bains/douches
1
Balcon
Non
Terrasse
Oui
Chauffage
Individuel, avec radiateurs, alimenté au gaz
Informations sur les prix
Prix
€ 301 500
Prix au m²
3 207 €/m²
Efficacité énergétique

Consommation d'énergie

A

Découvrez chaque recoin de la propriété
+2
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou