Terrain constructible en Vente

€ 150 000
2 363 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 11/05/2026
Description

référence: Z11509

Posredujemo u prodaji većeg građevinskog zemljišta u Triblju.
Zemljište ima ukupnu kvadraturu od 2363 m2, nakošen ka jugu. Nalazi se u građevinskom području te je pogodan za gradnju stambenih građevina. Prilaz zemljištu potrebno je trasirati u dužini od cca. 80 m. Zbog svoje velike kvadrature pogodan je za gradnju više građevina ili se pak može iskoristiti za veliku okućnicu.
S gornjeg dijela zemljišta vidi se Tribaljsko jezero.
Lokacija je mirna i osigurava privatnost jer se zemljište ne nalazi na glavnoj prometnici. Okruženo prirodom i zelenilom.

Za više informacija i/ili razgled nekretnine kontaktirajte nas.

ID KOD AGENCIJE: Z11509

Blanka Frajman
Agent s licencom
Mob: 098/949-1535
Tel: +385 51 341 080
E-mail: blanka.frajman@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Blanka Frajman.
Caractéristiques
Transaction
Vente
Typologie
Terrain constructible
Superficie
2 363 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 150 000
Prix au m²
63 €/m²
Découvrez chaque recoin de la propriété
+4
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou