Appartement 2 chambres neuf, deuxième étage, Čakovec

€ 129 000
2
44 m²
1
2
Non

Remarque

Annonce mise à jour le 12/05/2026
Description

référence: ID-2300

Na prodaju je moderno uređen i potpuno namješten stan u Čakovcu površine 44 m2, smješten na 2. katu(zadnji kat)uredne i mirne stambene zgrade bez lifta.

Otvoreni koncept dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice daje osjećaj prostranosti i svjetline, dok odvojena spavaća soba osigurava privatnost.
Kupaonica je opremljena kadom i podnim grijanjem, što dodatno podiže razinu komfora.
Potpuno nova, moderna kuhinja postavljena prije mjesec dana.
Vlasnicki list 1/1

Uz stan dolazi:
- natkriveno vanjsko parkirno mjesto
- zaključano spremište za bicikle
- dodatno zajedničko spremište u zgradi
- osigurana parkirna mjesta za goste

Lokacija je izuzetno praktična – u neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, trgovine i svi sadržaji potrebni za ugodan život, kao i sam centar grada.

Stan se prodaje potpuno namješten – bez dodatnih ulaganja, idealan za useljenje odmah. Režije jako niske.

VLASNIŠTVO UREDNO.

KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU - KONAČNA CIJENA DIREKTNO SA VLASNIKOM!

ZA VIŠE INFORMACIJA NAZOVITE MENDEK NEKRETNINE d.o.o. tel: +385 91 7849000 Oliver Knolmajer, ured@nekretnine-mendek.eu
Prilikom pregleda nekretnine, koji je neobavezan, ne naplaćuju se nikakvi troškovi.

KONAČNU CIJENU KUPAC UGOVARA IZRAVNO SA PRODAVATELJEM NAKON RAZGLEDA NEKRETNINE.
Ostalu ponudu nekretnina razgledajte na stranicama www.nekretnine-mendek.eu
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Oliver Knolmajer.
Caractéristiques
Typologie
Appartement | Classe propriété moyenne gamme
Transaction
Vente
Étage
2 étage
Étages du bâtiment
2
Ascenseur
Non
Superficie
44 m²
Chambres/pièces
2
Chambres
2
Bains/douches
1
Prix
€ 129 000
Prix au m²
2 932 €/m²
Efficacité énergétique

Consommation d'énergie

B

Découvrez chaque recoin de la propriété
+13
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou