map icon

Appartement 1 chambre premier étage, Podstrana

Podstrana
€ 156 000
1
39 m²
1
Non
Balcon
Meublé

Remarque

Annonce mise à jour le 14/05/2026
Description

référence: 50311782-L5

U ponudi Get Home agencije nalazi se moderan jednosoban stan u novogradnji u Podstrani, smješten u prizemlju manje stambene zgrade, idealan za stanovanje, odmor ili investiciju za turistički najam. Stan ukupne površine cca 40 m² funkcionalno je raspoređen i sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice i prostranog dnevnog boravka otvorenog koncepta. Tlocrt je maksimalno iskorišten kako bi pružio osjećaj prostranosti i udobnosti. Projekt je trenutno u fazi pripreme dokumentacije. Ovo je izvrsna prilika za ranu rezervaciju stana u novogradnji po povoljnijim uvjetima prije početka izgradnje. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Podstrani, u blizini mora, plaža, trgovina i svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Podstrana je jedna od najtraženijih lokacija u okolici Splita, idealna za život i investiciju. Prednosti: novogradnja prizemlje odličan raspored prostorija mirna lokacija blizina mora i Splita idealno za stanovanje ili turistički najam Za više informacija i razgledavanje: Mario Marević +385 98 932 2461 info@getluxuryhome.com www.getluxuryhome.com
Caractéristiques
Typologie
Appartement
Transaction
Vente
Étage
1 étage
Étages du bâtiment
1
Ascenseur
Non
Superficie
39 m²
Chambres/pièces
1
Chambres
1
Prix
€ 156 000
Prix au m²
4 000 €/m²