1/1

Vous souhaitez plus de photos ?

Demander des photos à l'annonceur
map icon

Terrain constructible en Vente

Rogoznica
€ 543 750
725 m²

Remarque

Annonce mise à jour le 14/06/2025
Description

référence: K-6193

NA PRODAJU IZUZETNO ATRAKTIVNO ZEMLJIŠTE PRVI RED DO MORA U RAŽNJU POKRAJ ROGOZNICE – EKSKLUZIVNA LOKACIJA!
Na prodaju je izuzetno rijetko zemljište smješteno u Ražnju, prvi red do mora, s nezaboravnim pogledom na more i Rogoznički arhipelag.
Ova ekskluzivna lokacija pruža potpunu privatnost i neometanu blizinu obale, čineći ovo zemljište savršenim za izgradnju luksuzne vile za odmor ili prestižne nekretnine.
S obzirom na rijetkost zemljišta u prvom redu do mora, ovo je jedinstvena prilika koja se ne pojavljuje često na tržištu!
KLJUČNE PREDNOSTI ZEMLJIŠTA ✅ Rijetkost zemljišta u prvom redu do mora – ovakve lokacije su izuzetno tražene i teško dostupne ✅ Ekstremno atraktivna lokacija – s izvanrednim pogledom na more i Rogoznički arhipelag ✅ Prekrasna priroda i potpuna privatnost – idealno za gradnju luksuzne vile ili ekskluzivnog objekta za odmor ✅ Mir i tišina – izuzetna lokacija koja nudi potpunu privatnost, a istovremeno je u blizini Rogoznice, koja pruža sve potrebne sadržaje Ovo zemljište nudi jedinstvenu priliku za izgradnju luksuznog objekta, u jednoj od najpoželjnijih i najekskluzivnijih lokacija na Jadranu.
Za više informacija i dodatne detalje, kontaktirajte nas!
 
Caractéristiques
Transaction
Vente | Bien immobilier à revenu
Typologie
Terrain constructible
Superficie
725 m²
Informations sur les prix
Prix
€ 543 750
Prix au m²
750 €/m²
New
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou