Investicija i odmor: kuća s tri odvojene jedinice, terasom i vrtom u Selcu
U samom srcu Selca, šarmantnog primorskog mjesta pored Crikvenice, prodaje se kuća s velikim potencijalom. Smještena svega 5 minuta hoda od prve plaže, ova nekretnina pruža idealnu priliku za miran odmor, obiteljski život ili turistički najam.
Kuća površine 100m² prostire se na tri etaže, svaka sa zasebnim ulazom, što omogućuje više funkcionalnih opcija – odvojen boravak više generacija, kombinaciju osobnog odmora i iznajmljivanja ili potpuni turistički kapacitet.
Donja etaža sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevne sobe, WC-a, spremišta i dodatnog prostora za odmor.
Na srednjoj etaži nalaze se dvije spavaće sobe – jedna prostrana s izlazom na veliku terasu i druga manja s dva kreveta – te kupaonica.
Gornja etaža je renovirana 2020. godine i pretvorena u moderan studio apartman s balkonom i prekrasnim pogledom na more.
Okućnica površine 160 m² uključuje dvije vrtne površine, veliku terasu s vanjskim tušem i prostorom za uživanje, kao i zidani roštilj.
Kuća je klimatizirana na svim etažama.
Ova nekretnina je idealna za one koji traže kombinaciju obiteljskog doma i investicije na odličnoj lokaciji uz more.
Agencijska provizija iznosi 3%+PDV od postignute kupoprodajne cijene.
Slobodno nas kontaktirajte za sve dodatne informacije ili dogovor oko razgleda.
Nika Drkula
+ 385 99 163 5570
nika@palace.agency