1/7

Maison individuelle 923 m², Pićan

€ 99 000
2 chambres/pièces
923 m²
Non Ascenseur

Remarque

Annonce mise à jour le 17/07/2025
Description

référence: EK-541969

PIĆAN, KAMENA KUĆA ZA ADAPTACIJU S LIJEPOM OKUĆNICOM

Na mirnoj lokaciji u Pićnu prodaje se kamena ruševina površine cca 90 m2 s uporabnom dozvolom prije 1968. godine.

Smještena na prostranoj parceli od 923 m2 (od toga 707 m2 građevinskog zemljište), ova nekretnina pruža dovoljno prostora za dodatnu nadogradnju postojećeg objekta ili gradnju potpuno nove kuće i dodatnih sadržaja poput bazena.
Nalazi se u mirnom i slikovitom okruženju Pićana, idealnom za one koji traže bijeg od užurbanog gradskog života.

Pićan je poznat po svojoj povijesnoj i kulturnoj baštini, a blizina ključnih sadržaja kao što su škole, trgovine i prometne veze čini ovu lokaciju izuzetno privlačnom.

Pozivamo vas na razgledavanje ove nekretnine te priliku da otkrijete sve prednosti koje ona nudi. Za sve dodatne informacije, slobodno nas kontaktirajte.

Caractéristiques
Typologie
Maison individuelle | Classe propriété moyenne gamme
Transaction
Vente
Ascenseur
Non
Superficie
923 m²
Chambres/pièces
2
Chambres
0
Balcon
Non
Terrasse
Non
Informations sur les prix
Prix
€ 99 000
Prix au m²
107 €/m²
New
Efficacité énergétique
  • Année de construction

    1968
  • Certification énergétique

    En attente de certification
Découvrez chaque recoin de la propriété
+4 photos
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou