1/6
map icon

Maison individuelle 411 m², Muć

Muć
€ 280 000
2 chambres/pièces
411 m²
Non Ascenseur

Remarque

Annonce mise à jour le 18/07/2025
Description

référence: EK-550523

Kuća za renovaciju s mogućnošću nadogradnje u blizini mora

Posredujemo u prodaji samostojeće kuće prizemnice u Okrugu Gornjem na parceli od 411 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, terase, dvorišta sa dva parking mjesta i mogućnost nadogradnje prvog kata. Kuća zahtjeva adaptaciju. U neposrednoj blizini se nalazi plaža ( 300m od mora) i svi potrebni sadržaji za život.

Okrug se nalazi se na zapadnom dijelu otoka Čiova. Čine ga Okrug Gornji i Okrug Donji, dva tradicionalna dalmatinska mjesta. Svojim je zemljopisnim položajem središte dalmatinske mikroregije. Ima blagu mediteransku klimu, bujnu subtropsku i mediteransku vegetaciju, arhipelag slikovitih otočića, bezbroj malih skrovitih uvala i plaža. Okrug je i time i sa svojih 2670 sunčanih sati godišnje jedno je od najprivlačnijih turističkih odredišta u Hrvatskoj.

U Okrugu Gornjem i Donjem mnoštvo je restorana, konoba i drugih ugostiteljskih objekata s bogatim izborom izvornih dalmatinskih specijaliteta.

Blizina Trogira (2 km), koji je pod zaštitom UNESCO-a, pruža mogućnost uživanja u 2800 godina staroj njegovoj jezgri, ali i mogućnost noćnih provoda.

Značajno je da je Zračna luka Split od mjesta udaljena svega 8 km. Srednja temperatura zraka od 16° C i 281 dan u godini s prosječnom temperaturom iznad 10° C preduvjeti su za ugodan boravak tijekom cijele godine.

- - - - -

Cijenjeni potencijalni kupci!

Razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpis Ugovora o posredovanju, u svrhu zaštite imovine vlasnika nekretnine od posjeta neregistriranih osoba, a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka i Zakonom o posredovanju u prometu nekretnina.

Nađete li ovu nekretninu po nižoj cijeni u oglasniku ona vrijedi i kod nas!

----- agencijska provizija iznosi 2 % + PDV -----
(za zemljišta i poslovne prostore te stanove i kuće izvan Splita 3 % + PDV - minimalno 1.000 € + PDV)
----- za dugoročni najam / zakup jedan mjesečna rata najama + PDV -----

+++++++ PLEXUS NEKRETNINE +++++++

Ukoliko imate nekretninu za zamjenu, ispunite obrazac na sljedećem linku:
---
https://realestateplexus.com/hr/pages/client-area#sell
--- (link kopirajte u pretraživač)
Caractéristiques
Typologie
Maison individuelle | Classe propriété moyenne gamme
Transaction
Vente
Ascenseur
Non
Superficie
411 m²
Chambres/pièces
2
Chambres
0
Balcon
Non
Terrasse
Non
Box, places stationnement
2 place(s) de parking
Distance de la mer
300 m
Informations sur les prix
Prix
€ 280 000
Prix au m²
681 €/m²
New
Efficacité énergétique
  • Certification énergétique

    En attente de certification
Découvrez chaque recoin de la propriété
+3 photos
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou