1/15

Appartement 2 chambres neuf, Novalja

€ 295 000
2 chambres/pièces
81 m²
2 bains/douches
Non Ascenseur
Balcon

Remarque

Annonce mise à jour le 24/07/2025
Description

référence: EK-558225

Adria La Mar nekretnine posreduje u prodaji dvije stambene jedinice smještenih na blagoj padini s panoramskim pogledom na grad Novalju i cijeli arhipelag.

Zgrade se sastoje od stanova izuzetne gradnje sa najvišim standardima kvalitete te svakom stanu pripada jedno ili dva vanjska parkirna mjesta.

Zgrade su smještene u blizini gradske plaže i pješačke udaljenosti od centra Novalje u blizini društvenih sadržaja (u krugu 200-500 m: tržnica, trgovine, shopping centar, ljekarna, dom zdravlja, restorani, barovi, šetnica, plaža...).

Stanove odlikuje funkcionalan raspored pravilnog tlocrta s jednom ili dvije spavaće sobe te s naglaskom na komforne terase ili balkone.


Prilikom gradnje vodilo se računa o iznimnoj kvaliteti materijala, klima za grijanje i hlađenje, keramika I klase velikog formata, PVC stolarija, protuprovalna vrata..

*Useljenje na proljeće 2025.


Za više informacija kontaktirajte nas na 099/ 2746 196 (Magdalena) ili na lamarnekretnine@gmail.com


Provizija za kupca iznosi 2% + PDV od ukupno dogovorene kupoprodajne cijene sa uključenim pravnim praćenjem cjelokupnog procesa kupoprodaje.

Adria La Mar nekretnine d.o.o.
Teslina 14/1, Zagreb

Caractéristiques
Typologie
Appartement | Classe propriété moyenne gamme
Ascenseur
Non
Superficie
81 m²
Chambres/pièces
2
Chambres
2
Bains/douches
2
Balcon
Oui
Terrasse
Non
Box, places stationnement
2 place(s) de parking
Chauffage
Individuel, avec air
Vue
Mer
Autres caractéristiques
  • Porte blindée
Informations sur les prix
Prix
€ 295 000
Prix au m²
3 642 €/m²
New
Efficacité énergétique
  • Année de construction

    2024
  • État

    Nouveau / En construction
  • Chauffage

    Individuel, avec air
  • Certification énergétique

    En attente de certification
Découvrez chaque recoin de la propriété
+12 photos
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou