1/5

Appartement 2 chambres neuf, premier étage, Monte Magno - Valdebek, Pula

€ 170 000
2 chambres/pièces
58 m²
1 bain/douche
Étage 1
Non Ascenseur
Terrasse

Remarque

Annonce mise à jour le 24/07/2025
Description

référence: EK-560175

U srcu Pule, na prvom katu dvokatnice, smješten je prostrani 2,5-sobni stan koji se prostire na 58,49 m². Ova nekretnina nudi savršen spoj udobnosti i praktičnosti, idealna za one koji traže miran život u centru naselja.

Stan je orijentiran prema istoku i zapadu, što omogućuje obilje prirodne svjetlosti i sunčanih sati tijekom dana. Prostrani dnevni boravak i dvije spavaće sobe čine ovaj stan pogodnim za obitelji ili kao investiciju za najam.

Dodatne pogodnosti uključuju terasu, ostavu/skladište, te osigurano parkiralište. Protuprovalna vrata i satelitska TV osiguravaju sigurnost i zabavu. Grijanje na struju i klima uređaj jamče udobnost u svim godišnjim dobima.

Smješten u mirnom dijelu Pule, stan pruža jednostavan pristup svim potrebnim sadržajima i infrastrukturnim objektima, dok istovremeno nudi povučenost i mir.

Za sve dodatne informacije ili dogovor oko razgleda, slobodno nas kontaktirajte. Ova prilika čeka na vas!

**Zainteresirani kupci mogu dobiti potrebne informacije o oglašenoj nekretnini i razgledati istu putem naše agencije isključivo uz prethodno potpisivanje ugovora o posredovanju o prometu nekretnina ili Zapisnik o razgledavanju nekretnina.**

**Kupac plaća agencijsku proviziju od 3% + PDV.**

Caractéristiques
Typologie
Appartement | Classe propriété moyenne gamme
Étage
1 étage
Ascenseur
Non
Superficie
58 m²
Chambres/pièces
2
Chambres
2
Bains/douches
1
Balcon
Non
Terrasse
Oui
Box, places stationnement
1 place(s) de parking
Chauffage
Individuel, avec radiateurs, alimentation électrique
Autres caractéristiques
  • Porte blindée
Informations sur les prix
Prix
€ 170 000
Prix au m²
2 931 €/m²
New
Efficacité énergétique
  • État

    Nouveau / En construction
  • Chauffage

    Individuel, avec radiateurs, alimentation électrique
  • Certification énergétique

    En attente de certification
Découvrez chaque recoin de la propriété
+2 photos
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou