Terreno edificabile in Vendita

€ 450.000
931 m²

Nota

Annuncio aggiornato il 07/05/2026
Descrizione

riferimento: EUROVILLA-986081

Cavtat, građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju dvojne vile podijeljene u dvije dvoetažne stambene jedinice ukupne bruto površine 320 m2 zajedno s dvije pomoćne građevine (vanjski bazeni s bazenskim tehnikama).Nekretnina je podijeljena u dvije etaže, sastoji se od prizemlja i prvog kata.Stambena jedinica S1 se sastoji od ulaza, kupaonice, jedne spavaće sobe, spremišta, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na terasu s bazenom te unutarnjeg stubišta za prvi kat. Prvi kat se sastoji od tri spavaće sobe, kupaonice, posebnog toaleta te loggie s pogledom na more.Stambena jedinica S2 se sastoji od ulaza, kupaonice, jedne spavaće sobe, spremišta, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na terasu s bazenom te unutarnjeg stubišta za prvi kat. Prvi kat se sastoji od tri spavaće sobe, kupaonice, posebnog toaleta te terase s pogledom na more.Za dodatne informacije, stojimo na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 986081
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Vinka Grošeta.
Caratteristiche
Contratto
Vendita
Tipologia
Terreno edificabile
Superficie
931 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 450.000
Prezzo al m²
483 €/m²
Scopri ogni angolo dell'immobile
+5
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure