Terreno edificabile in Vendita

€ 74.700
1.329 m²

Nota

Annuncio aggiornato il 30/04/2026
Descrizione

riferimento: EUROVILLA-617547

Istra, Barban, građevinsko zemljište 1329m2 na 300 m od samog centra Barbana.Zemljište je pogodno za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor, a nalazi se u mirnom dijelu, na rubu ali unutar građevinske zone.Struja, voda, telefon i kanalizacija uz samu parcelu. Optički kabel u neposrednoj blizini. Prilaz direktno s asfaltirane ceste.Izrađen je geodetski situacijski nacrt kao podloga za projektiranje. Mogućnost gradnje obiteljske kuće ili višeobiteljske građevine, P+2.Maksimalna izgradivost zemljišta - 30 %.Vlasništvo je čisto i bez tereta.Barban je općinsko sjedište smješteno uz državnu cestu Rijeka-Pula, udaljeno 4 km od mora, 20 km od zračne luke,25 km od grada Pule, poznato po Trci na Prstenac, viteškoj igri koja je simbol mjesta.Sadržaji u neposrednoj blizini: trgovina, vrtić, osnovna škola, glazbena škola, višenamjenska sportska dvorana u sklopu škole, dječja i sportska igrališta, nogometno igralište, pošta, crkva, ambulanta opće prakse, ljekarna, ured turističke zajednice, kafić, restoran, konoba, fast food, pizzeria, agrarija, konjički centar, u okolici adrenalinski park i uređene pješačke i biciklističke staze.Za više informacija stojimo na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 617547
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Ana Gasparini.
Caratteristiche
Contratto
Vendita
Tipologia
Terreno edificabile
Superficie
1.329 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 74.700
Prezzo al m²
56 €/m²
Scopri ogni angolo dell'immobile
+7
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure