Terreno edificabile in Vendita

€ 399.999
1.378 m²

Nota

Annuncio aggiornato il 11/05/2026
Descrizione

riferimento: 3300

U prekrasnom priobalnom mjestu Sukošan, u istoimenoj općini, na prodaju je  građevinsko zemljište s gornje strane magistrale. Zemljište je pravilnog oblika, površine 1378 m2 i približnih dimenzija 18m x 50m. Sva potrebna infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini. 

Parcela se nalazi unutar izgrađenog dijela građevinskog područja naselja. Zemljište se nalazi u mirnijem dijelu mjesta, pa je tako multifunkcionalno za potencijalnog investitora – od obiteljske do turističke namjene. Zemljište u naravi ima pristup na prometnu površinu. 

Vlasništvo je uredno 1/1 i bez tereta. 

Za više informacija ili dogovor oko razgleda slobodno nas kontaktirajte.

Agencijska provizija iznosi 3% +  PDV od dogovorene kupoprodajne cijene.

Laura Babić +385 99 737 2261 ; laura@palace.agency

Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Laura Babić.
Caratteristiche
Contratto
Vendita
Tipologia
Terreno edificabile
Superficie
1.378 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 399.999
Prezzo al m²
290 €/m²
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure