Negozio - Locale commerciale in Vendita

€ 227.000
2
50 m²

Nota

Annuncio aggiornato il 08/05/2026
Descrizione

riferimento: PP1859

U Starom gradu prodaje se poslovni prostor smješten u prizemlju, na atraktivnoj uličnoj lokaciji koja osigurava jednostavan pristup i dobru vidljivost. Zahvaljujući praktičnom rasporedu i funkcionalnosti, prostor je pogodan za različite mirne poslovne djelatnosti.

Sastoji se od dvije odvojene prostorije koje omogućuju jednostavnu organizaciju rada, prijem stranaka ili odvajanje radnog i uslužnog dijela prostora. Dodatnu praktičnost pružaju dva zasebna WC-a, što prostor čini posebno pogodnim za svakodnevno poslovanje.

Namjena prostora idealna je za ured, biro, agenciju, kozmetički salon, studio za uslužne djelatnosti, knjigovodstveni servis, savjetodavne djelatnosti i slične poslovne namjene. Položaj u prizemlju s izravnim ulazom s ulice dodatna je prednost jer omogućuje lak pristup klijentima i ugodnije svakodnevno korištenje.

Prostor je nenamješten, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost uređenja prema vlastitim potrebama i poslovnom konceptu. Važno je istaknuti da ne zahtijeva adaptaciju te je odmah spreman za korištenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.

Ako tražite uredan i funkcionalan poslovni prostor u Starom gradu, na lokaciji koja pruža praktičnost i dobar poslovni potencijal, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za pokretanje ili proširenje poslovanja. Odličan raspored i pristupačna lokacija čine ga kvalitetnim izborom za različite djelatnosti.

Za dodatne informacije obratite se agentu:

Siniša Stjepanović mob: 091 400 8883

ID KOD AGENCIJE: PP1859

Siniša Stjepanović
Agent s licencom
Mob: 091/400-8883
Tel: 051/564-890
E-mail: sinisa.stjepanovic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Siniša Stjepanović.
Caratteristiche
Contratto
Vendita
Superficie
50 m²
Locali
2 locali
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 227.000
Prezzo al m²
4.540 €/m²
Scopri ogni angolo dell'immobile
+5
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure