Terreno edificabile in Vendita

€ 45.000
847 m²

Nota

Annuncio aggiornato il 08/05/2026
Descrizione

riferimento: IS1521088

U ponudi imamo atraktivno građevinsko zemljište površine 847 m smješteno u mirnom i autentičnom istarskom okruženju, u Pićnu. Parcela predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju obiteljske kuće, kuće za odmor ili investicijski projekt u sve traženijoj regiji.

Posebna prednost ove nekretnine je mogućnost dokupa dodatne građevinske parcele, kao i poljoprivrednog zemljišta koje može poslužiti kao prostrana okućnica, vrt ili zona za dodatne sadržaje, čime se značajno povećava ukupni potencijal i privatnost budućeg objekta.

Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, okruženo prirodom i tipičnim istarskim krajolikom, a istovremeno pruža dobru povezanost s obližnjim mjestima i infrastrukturom. Idealno za sve koji traže kombinaciju mira, autentičnosti i razvojne mogućnosti.

Prednosti:

građevinska parcela pravilnog oblika
mogućnost proširenja (građevinsko + poljoprivredno zemljište)
mirna i ugodna lokacija
pogodno za privatnu ili turističku namjenu
rastuća vrijednost lokacije

Za dodatne informacije i dogovor oko razgleda, slobodno nas kontaktirajte.

ID KOD AGENCIJE: IS1521088

Kristina Benčić
Asistent u posredovanju
Mob: 098/192-3830
Tel: 052 770 811
E-mail: kristina.bencic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-istra.com

Stefano Peruško
Agent s licencom
Mob: 099/721-0395
Tel: 052 770 811
E-mail: stefano.perusko@dogma-nekretnine.com
www.dogma-istra.com
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Kristina Benčić .
Caratteristiche
Contratto
Vendita
Tipologia
Terreno edificabile
Superficie
847 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 45.000
Prezzo al m²
53 €/m²
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure