Bilocale Ulica Franje Petračića, Ciglenica, Zagabria

€ 649.000
2
107 m²
7

Nota

Annuncio aggiornato il 09/05/2026
Descrizione

riferimento: EUROVILLA-467736

Zagreb, Trešnjevka, luksuzan trosoban stan smješten na sedmom katu moderne novogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija na Trešnjevci.Stan zatvorene površine 81,44 m² sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog i elegantno uređenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog koncepta te izlazom na loggiu površine 8,34 m²(6,26), dvije komforne spavaće sobe, kupaonice i ostave.Stanu pripadaju i dvije garaže na -2 etaži ukupne površine 39,82 m²(19,91), čime ukupna obračunska neto korisna površina iznosi 107,61 m².Posebnu vrijednost nekretnine pruža loggia orijentirana prema jugozapadu, koja zahvaljujući otvorenom pogledu i obilju prirodnog svjetla prostoru daje dodatnu dozu luksuza, prozračnosti i ugodne atmosfere tijekom cijelog dana.Prema izvornom projektu, prostor sadašnje ostave predviđen je za izvedbu dodatnog gostinjskog toaleta, čime se budućim vlasnicima pruža mogućnost prilagodbe prostora vlastitim potrebama i životnom stilu.Interijer stana pažljivo je osmišljen i opremljen vrhunskim materijalima i opremom, s naglaskom na kvalitetu, funkcionalnost i suvremeni dizajn.Oprema stana:troslojni hrastov parketkeramika prve klaseklima uređajivideo portafon i CCTV sustav zgrade i garažeRehau PVC stolarija s troslojnim staklimaelektrične roleteprotuprovalna ulazna vratakvalitetna unutarnja stolarijaEV punionica u garaživrhunska Dan Küchen kuhinjaBosch aparati i vinski hladnjakkupaonica s kadomugradbeni ormari izrađeni po mjeri u hodniku i sobamaStan se prodaje kompletno namješten i opremljen svim aparatima te predstavlja idealan izbor za kupce koji traže elegantan i potpuno useljiv dom bez dodatnih ulaganja.Nalazi se na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, trgovina, škola, vrtića, restorana, javnog prijevoza i svih sadržaja potrebnih za ugodan gradski život, uz izvrsnu prometnu povezanost sa svim dijelovima grada.Preporuka agencije!Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 467736
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Stipe Ćelić.
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Piano
7
Superficie
107 m²
Locali
2
Camere da letto
2
Dettaglio superficie

Abitazione

Piano
7
Superficie
107,6 m²
Coefficiente
100%
Tipo superficie
Principale
Sup. commerciale
107,6 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 649.000
Prezzo al m²
6.065 €/m²
Planimetria
Scopri ogni angolo dell'immobile
+5
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure