map icon

Appartamento buono stato, quarto piano, Zagabria

Zagabria
€ 240.000
5+
70 m²
1
4

Nota

Annuncio aggiornato il 12/05/2026
Descrizione

riferimento: 3815-1

Prodaje se kompletno adaptiran stan veličine 70 m2 na četvrtom ujedno i posljednjem katu zgrade iz 1964. godine u ulici Remtinečki Gaj, Lanište.

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagavaone formirane u open space koncept, tri spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripada i spremište u podrumu zgrade.

Prilikom adaptacije promijenjene su instalacije u cijelom stanu (struja i voda), postavljena nova protuprovalna vrata, PVC stolarija kao i sva nova sobna vrata, postavljen je višeslojni parket sa širokim bijelim lajsnama, novi kondenzacijski bojler sa svim novim plinskim instalacijama, potpuno nova kupaonica....

Energetski certifikat: u izradi

Orijentacija stana: istok/zapad

Grijanje je centralno etažno plinsko, a ugrađen je i klima uređaj.

Stan nema vlastito parkirno mjesto, ali postoji mogućnost besplatnog parkiranja ispred zgrade.

Na 5-10 minuta hoda nalaze se svi bitni sadržaji za ugodan život. Javni prijevoz (autobus, vlak) nalazi se u neposrednoj blizini zgrade.

Uredno vlasništvo, moguća kupovina putem kredita. Priložena građevinska i uporabna dozvola.

Svim svojim kupcima osiguravamo BESPLATNO kreditno posredovanje u ishođenju stambenog kredita.

Sve dodatne informacije kao i dogovor oko razgledavanja nekretnine možete dobiti pozivom na broj 095 904 7706 - Martina

LIBELIN ŠTREBERAJ

Želite znati više o tajnama tržišta nekretnina? Zanima vas koliko iznosi kapara, ili kako kupiti nekretninu putem kredita i slične teme?

Otkrijte sve to i još mnogo više u LIBELINOM ŠTREBERAJU.

Kliknite na link i započnite svoje istraživanje: https://www.youtube.com/playlist?list=PLj2BsZlnaUKjOtSIHX9vVhCxBHC1MIl9y

#Remetinec #Remetinečkigaj #Lanište #Zagreb #Novouređeno #novoadaptirano #prilika #najam #prodaja
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Martina Ferko.
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Piano
4 piano
Superficie
70 m²
Locali
5+
Camere da letto
3
Bagni
1
Riscaldamento
Centralizzato, alimentato a gas
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 240.000
Prezzo al m²
3.429 €/m²
Efficienza energetica
  • Anno di costruzione

    1964
  • Stato

    Buono / Abitabile
  • Riscaldamento

    Centralizzato, alimentato a gas
  • Certificazione energetica

    Non classificabile
Scopri ogni angolo dell'immobile
+11
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure