Terratetto unifamiliare Župana Junka, Vrbovec

€ 315.000
4
135 m²
Terrazzo

Nota

Annuncio aggiornato il 13/05/2026
Descrizione

riferimento: EUROVILLA-965742

Vrbovec, prodaje se moderna kuća novije i kvalitetne gradnje, veličine 135 m2 na zemljištu od 500 m2 i mogućnošću otkupa dodatnih 500 m2, na mirnoj i poželjnoj lokaciji.Kuća je odličnog tlocrta te se sastoji od dvije etaže: u prizemlju je prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonica, ostava, hodnik te izlaz na veliku natkrivenu terasu. na gornjem katu se nalazi radni prostor, spavaća soba i kupaonica. U dvorištu se nalazi vrtna kućica. Kuća se prodaje opremljena, s kvalitetnim namještajem i opremom, kaminom te videonadzorom. Okućnica i vrt su pažljivo održavani te ovoj nekretnini daju dodatnu vrijednost.Postoji mogućnost otkupa zemljišta od 500 m2, također uređenog i održavanog po iznosu od 50.000 eura.Lokacija je odlična, u mirnom dijelu naselja, odlično uređenom susjedstvu, idealnom za ugodan obiteljski život.Za ostala pitanja stojimo Vam na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 965742
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Antoni Širić.
Superficie
135 m²
Locali
4
Camere da letto
4
Terrazzo
Dettaglio superficie

Abitazione

Piano
Piano terra
Superficie
135,0 m²
Coefficiente
100%
Tipo superficie
Principale
Sup. commerciale
135,0 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 315.000
Prezzo al m²
2.333 €/m²
Scopri ogni angolo dell'immobile
+21
Inserzionista
scheda agenzia
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure