1/24
map icon

Terratetto unifamiliare 120 m², ottimo stato, Gimino

Gimino
€ 850.000
3 locali
120 m²
3 bagni
Arredato

Nota

Annuncio aggiornato il 02/05/2025
Descrizione

riferimento: K-820

Prodajemo vilu sa bazenom i velikom okućnicom u malom selu pored Žminja, okruženu zelenilom i prirodom.
Kuća se nalazi na okućnici od 1000 m2 i stambene je površine120 m2.
Sastoji se od dva kata. U prizemlju je kuhinja, blagovaona i dnevni boravak. Drvenim stepeništem dolazimo na gornji kat gdje se nalaze tri spavaće sobe i dvije kupaonice.
Vidljivo je da se kod građenja pazilo zadržati istarski stil pa je vrlo autentična i ugodno opremljena.
Na okućnici se nalazi bazen, natkrivena terasa sa vrtnom garniturom i zelena površina sa dječjim igralištem.
Kamenim vanjskim stepeništem dolazimo do još jednog stambenog prostora na tri etaže od 100m2 gdje je predviđen još jedan manji stan sa terasom i istarskom šternom.

S obzirom na svoju lokaciju i uhodan posao iznajmljivanja, ova nekretnina pruža idealnu priliku kao investiciju u turističke svrhe.

**Zainteresirani kupci mogu dobiti potrebne informacije o oglašenoj nekretnini i razgledati istu putem naših agenata isključivo uz prethodno potpisivanje ugovora o posredovanju o prometu nekretnina.

Za više informacija:

Orietta Marušić
Tel: +385 99 3543091
Email: orietta@neelcon.hr

ID NEKRETNINE: K-820
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Orietta Marušić.
Caratteristiche
Tipologia
Terratetto unifamiliare
Contratto
Vendita
Superficie
120 m²
Locali
3
Camere da letto
3
Bagni
3
Arredato
Box, posti auto
1 in parcheggio/garage comune
Altre caratteristiche
  • Piscina
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 850.000
Prezzo al m²
7.083 €/m²
New
Efficienza energetica

Consumo di energia

A

Scopri ogni angolo dell'immobile
+21 foto
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure