1/8
map icon

Villa a schiera, da ristrutturare, Monvidal - Monte Ghiro, Pola

PolaMonvidal - Monte Ghiro
€ 260.000
183 m²
1 bagno

Nota

Annuncio aggiornato il 02/05/2025
Descrizione

riferimento: K-912

Prodaje se kuća u nizu smještena na frekventnoj lokaciji naselja šijana, u Puli. Ova prostrana nekretnina površine 183 m2 nudi komfor i praktičnost, idealna je za obiteljski život ili kao investicijska prilika.

Kuća se ističe svojom sjevernom i južnom orijentacijom, što omogućava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Prostorno je dobro organizirana, a pažnju privlači dvorište od 186 m2 koje pruža dodatne mogućnosti za uređenje vrta ili vanjskog prostora za opuštanje.

Grijanje je riješeno putem struje, imasaniterni čvor. Nekretnini je potrebna renovacija.

Lokacija ove kuće je neosporna prednost. Smještena u Puli, u blizini svih važnih sadržaja – od trgovina, škola, do javnog prijevoza, omogućuje jednostavan i brz pristup svemu potrebnom za svakodnevni život. Pula je poznata po svojoj bogatoj kulturnoj baštini i prekrasnim plažama, što dodatno povećava atraktivnost ove nekretnine.

Pozivamo vas da nas kontaktirate za dodatne informacije ili dogovorite razgledavanje kako biste se osobno uvjerili u sve što ova kuća nudi.

**Zainteresirani kupci mogu dobiti potrebne informacije o oglašenoj nekretnini i razgledati istu putem naših agenata isključivo uz prethodno potpisivanje ugovora o posredovanju o prometu nekretnina.

Za više informacija:

Patricija Šuster
Tel: +385 95 3830770
Email: patricija@neelcon.hr

ID NEKRETNINE: K-912
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Patricija Šuster.
Caratteristiche
Tipologia
Villa a schiera
Contratto
Vendita | Immobile a reddito
Superficie
183 m²
Bagni
1
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 260.000
Prezzo al m²
1.421 €/m²
New
Efficienza energetica

Consumo di energia

D

Scopri ogni angolo dell'immobile
+5 foto
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure