1/19

Terratetto unifamiliare 178 m², ottimo stato, Dramalj, Klanfari, Cirquenizza

€ 467.000
4 locali
178 m²
2 bagni
No Ascensore
Terrazzo

Nota

Annuncio aggiornato il 24/07/2025
Descrizione

riferimento: EK-557285

Posredujemo pri prodaji uređene samostojeće kuće u Dramlju sa otvorenim pogledom na Kvarnerski zaljev.

Kuća se prostire na dvije etaže. Na prvoj etaži nalazi se stan koji se sastoji od kuhinje s blagavaonicom i prostranog dnevnog boravka sa kaminom, dvije spavaće sobe, radne sobe, ostave i spremišta sa kotlovnicom. Posebnost ovog stana je izlaz na veliku terasu sa koje se pruža pogled na more.

Na drugoj etaži je uređeni apartman za turistički najam. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagavaonom, kupaone, ostave, hodnika i dva balkona sa kojih se također pruža otvoren pogled na more.

Grijanje je centralno etažno na drva i struju i klima uređaje.

Uz kuću se nalazi garaža i uređena okućnica sa vrtnom kućicom, kaminom, voćkama, maslinama i mediteranskim biljem. U suterenu kuće nalazi se konoba i drvarnica.

Kuća je odmah useljiva, nalazi se u mirnoj ulici, na svega nekoliko minuta vožnje do mora i plaže. Nekretnina idealna za obiteljski život i investiciju.

Caratteristiche
Tipologia
Terratetto unifamiliare | Classe immobile media
Contratto
Vendita - Scarica capitolato
Ascensore
No
Superficie
178 m²
Locali
4
Camere da letto
4
Bagni
2
Balcone
No
Terrazzo
Box, posti auto
2 in parcheggio/garage comune
Riscaldamento
Autonomo, ad aria
Vista
Mare
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 467.000
Prezzo al m²
2.624 €/m²
New
Efficienza energetica
  • Stato

    Ottimo / Ristrutturato
  • Riscaldamento

    Autonomo, ad aria
  • Certificazione energetica

    In attesa di certificazione
Scopri ogni angolo dell'immobile
+16 foto
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure