Monolocale quinto piano, Špansko - Stenjevec, Zagabria

€ 235.000
1 locale
51 m²
1 bagno
Piano 5
Ascensore

Nota

Annuncio aggiornato il 16/09/2025
Descrizione

riferimento: iro-757

ŠPANSKO, 51 m2, 2 SOBE, OSTAVA, LOĐA, 5. KAT, LIFT, GARAŽNO PARKIRNO MJESTO U CIJENI

ODLIČNA LOKACIJA! VEOMA LIJEP I FUNKCIONALAN STAN! FIKSNA CIJENA!

Prodajemo doista lijep 2-sobni stan, kompletno namješten i s garažnim parkirnim mjestom od 12.5 m2 (6.25 m2 po koeficijentu), na -1 etaži održavane garaže. Stan se nalazi u stambenoj zgradi s liftom, na 5. katu od ukupno 7 katova.

Zgrada je iz 2009., odlične gradnje priznatih izvođača i protupotresne konstrukcije. U neposrednom okruženju su svi gradski urbani sadržaji.

STAN: prostran ulazni garderobni hodnik, dnevna soba, blagovaonica i kuhinja čine jedinstven prostor s izlazom na lođu, spavaća soba s izlazom na lođu, ostava, kupaonica s kadom, toaletom i vešerajem, lođa.

Stanu pripada i garažno parkirno mjesto.

Zgrada ima A energetski certifikat pa su izrazito mali mjesečni troškovi, a etažno centralno plinsko grijanje koje je rijetkost u kvartu je više nego poželjno, jer u ostalim zgradama zbog održavanja toplane često nema tople vode.

Uglavnom sav namještaj ostaje u stanu i uključen je u cijenu.
Lokacija je odlična! Zgrada se nalazi u mirnom okruženju te neposrednoj blizini City Centra West, Z-centra i svih važnih urbanih sadržaja. Trgovina je u samoj zgradi, a škola, vrtić, dom zdravlja... udaljeni su svega 100-200 m.



Za sva pitanja, uvid u dokumentaciju, razgled i kupnju molimo zovite na broj:
091 1653 252
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Ured agencije.
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento | Classe immobile media
Contratto
Vendita
Piano
5 piano
Piani edificio
7
Ascensore
Superficie
51 m²
Locali
1
Camere da letto
1
Bagni
1
Balcone
No
Terrazzo
No
Riscaldamento
Autonomo, a radiatori, alimentato a gas
Climatizzazione
Autonomo
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 235.000
Prezzo al m²
4.608 €/m²
New
Efficienza energetica
  • Anno di costruzione

    2009
  • Riscaldamento

    Autonomo, a radiatori, alimentato a gas
  • Climatizzatore

    Autonomo
  • Certificazione energetica

    In attesa di certificazione
Scopri ogni angolo dell'immobile
+6 foto
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure