Monolocale ottimo stato, primo piano, Icici, Ika, Abbazia

€ 500/mese
1
35 m²
1
1
No

Nota

Annuncio aggiornato il 24/10/2025
Descrizione

riferimento: OM-1945

Iznajmljuje se moderno uređen stan – Ičići, Opatija (35 m2)

U ponudi je ugodan i funkcionalan stan površine 35 m2, smješten na prvom katu zgrade u mirnom dijelu Ičića, nadomak mora. Ova nekretnina idealan je izbor za one koji traže kvalitetan životni prostor u blizini plaže i svih sadržaja koje nudi Opatijska rivijera.

Stan se sastoji od jedne sobe i potpuno opremljene moderne kuhinje s aparatima, uključujući perilicu posuđa, perilicu rublja i TV. Namješten je te spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Grijanje i hlađenje osigurano je putem klima uređaja i centralnog grijanja, što jamči ugodnu temperaturu tijekom cijele godine.

Posebne prednosti ove nekretnine uključuju mirnu lokaciju, obilje prirodnog svjetla i blizinu mora, što omogućuje savršenu ravnotežu između opuštanja i aktivnog načina života. U blizini se nalaze trgovine, restorani, šetnice i ostali sadržaji potrebni za svakodnevni život.

Stan je odmah useljiv.
Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte.

Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se sukladno s Općim uvijetima poslovanja.
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con TONI XHARAHI.
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento | Classe immobile media
Contratto
Affitto
Piano
1 piano
Ascensore
No
Superficie
35 m²
Locali
1
Camere da letto
1
Bagni
1
Balcone
No
Terrazzo
No
Riscaldamento
Autonomo, ad aria
Climatizzazione
Autonomo
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 500/mese
Prezzo al m²
14 €/m²
New
Dettaglio dei costi
Cauzione
Non indicata
Efficienza energetica

Consumo di energia

C

Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure