map icon

Hotel in Vendita

Mercopaglio
€ 1.450.000
5+
2.218 m²
T

Nota

Annuncio aggiornato il 05/12/2025
Descrizione

riferimento: 862-1

Na nadmorskoj visini od 1.078 metara, u Begovom Razdolju, najviše naseljenom mjestu u Hrvatskoj, prodaje se hotel smješten na prostranoj parceli od 8.659 m2. Objekt trenutno ima 42 dvokrevetne sobe, ukupno 84 kreveta, te neto površinu od 2.217,88 m2.

Izgrađen 1979. godine, hotel je posljednji put renoviran 2009. godine, a sada dolazi s potpunom projektnom dokumentacijom i idejnim konceptom za transformaciju u moderan wellness resort s 4 zvjezdice. Prema projektu, novi hotel će se prostirati na četiri etaže (suteren, prizemlje i tri kata) i uključivati wellness oazu, prostorije za društvene igre, restoran, aperitiv bar, recepciju, spremišta te potpuno opremljene sobe s privatnim kupaonicama i terasama.

Potencijal i mogućnosti ulaganja

Projektna dokumentacija spremna za preuređenje u luksuzni planinski wellness hotel

Mogućnost sufinanciranja kroz bespovratna sredstva za energetsku obnovu (do 70% subvencija)

Procijenjena investicija za kompletnu obnovu: 1,35 milijuna

Brzi povrat investicije procjena ROI-a kroz 6,24 godine uz 84% uštede na godišnjoj potrošnji energije

Nema sličnih hotela ili projekata u cijeloj regiji Gorskog kotara jedinstvena prilika na tržištu

Potencijal dogradnje dodatnih sadržaja na postojećoj građevinskoj čestici

Izvrsna lokacija s visokim turističkim potencijalom
Hotel se nalazi na 53 km od Rijeke, 128 km od Zagreba i 123 km od Ljubljane, uz brz pristup autocesti A6. Posebnost mikrolokacije je jedinstvena kombinacija planinske i morske mikroklime, s obzirom na to da je hotel udaljen samo 30 minuta vožnje od Jadranske obale.

Begovo Razdolje poznato je kao cjelogodišnja destinacija za ljubitelje prirode, aktivnog odmora i planinskog wellness turizma, s idealnim uvjetima za skijanje, planinarenje, biciklizam i opuštanje u prirodnom okruženju.

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za dugoročnu investiciju u rastućem sektoru luksuznog planinskog turizma.

Za više informacija i detalje o projektu, kontaktirajte nas!
Se vuoi saperne di più, puoi parlare con Ivan Varat.
Caratteristiche
Contratto
Vendita
Tipologia
Attività commerciale | con mura
Superficie
2.218 m² | commerciale 10.877 m²
Locali
5+ locali
Piano
Piano terra
Dettaglio superficie

Altro

Piano
Piano terra
Superficie
2.218,0 m²
Coefficiente
100%
Tipo superficie
Principale
Sup. commerciale
2.218,0 m²

Altro

Piano
Piano terra
Superficie
8.659,0 m²
Coefficiente
100%
Tipo superficie
Accessoria
Sup. commerciale
8.659,0 m²
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 1.450.000
Prezzo al m²
133 €/m²
New
Efficienza energetica
  • Anno di costruzione

    1979
  • Certificazione energetica

    Non classificabile
Scopri ogni angolo dell'immobile
+8
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure