Jedinstvena prilika!!
Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta u Veloj Luci na otoku Korčuli, drugi red od mora, pravokutnog oblika površine 783 m2.
Prodaje se po povoljnoj cijeni od 112 po m2 što ga čini iznimnom prilikom.
Zemljište ima nesmetan pogled na more i pristup mu je omogućen asfaltnom cestom. Sva potrebna infrastruktura nalazi se uz rub ceste.
Pristup moru je olakšan, jer osim asfaltne ceste, postoje i javne stepenice koje vode ravno do mora. Također, u blizini zemljišta nalazi se i poznata Velolučka šetnica, koja će dodatno obogatiti život na ovom prekrasnom mjestu.
S obzirom na povoljnu poziciju, blizinu mora i sve dodatne pogodnosti koje Vela Luka ima za ponuditi, ovo zemljište predstavlja iznimnu priliku za investiciju.
Bilo da planirate izgraditi vikendicu za odmor ili želite uložiti u nekretninu s turističkim potencijalom.
ID KOD AGENCIJE: DA100061869
Dogma Dalmacija
Tel: 021/293-201; 022/646-361; 023/551-400
E-mail: info@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com