Apartamento T4 bom estado, terceiro andar, Bjelovar

€ 260.000
4
105 m²
2
3
Sim
Varanda

Nota

Anúncio atualizado em 04/03/2026
Descrição

referência: 693

Nudimo Vam mogućnost kupnje klasičnog stana u CENTRU Bjelovara – potpuno namještenog na 3.katu s garažom i dizalom. Uredno etažiran i upisan u zemljišne knjige. Ukupna obračunska kvadratura stana je 105 m2, time da je u naravi nešto veći. Sastoji se dvije cjeline koje se trenutno koriste kao jedna.
Ostatak stana čini dnevni boravak spojen s blagovaonicom i kuhinjom, te prostranim balkonom na istočnoj i zapadnoj strani s pogledom na mirno dvorište s park. Ostali dio stana je smočnica, odvojeni wc, 2 zasebne kupaonice, te tri spavaće sobe, garderoba i moguća manja čajna kuhinja.
 Po potrebi, dio stana može se odvojiti u garsonjeru za najam s odvojenim ulazom.
Stan je klimatiziran, ugrađena je nova ALU-PVC stolarija, grijanje je centralno na kotlovnicu. Nalazi se na trećem katu s liftom u strogom centru grada, vrlo tražene lokacije u Mihanovićevoj ulici. Mirna pozicija izvan prometnice, ali u neposrednoj blizini bolnice, tržnice, trgovina, dječjeg vrtića, kazališta, kina i centra.
Uz stan je moguće kupiti i garažu veličine 18 m2 za CIJENU 20.000,00€. Garaža se prodaje isključivo uz stan.
 
Se quiser saber mais, pode falar com Narcisa Krivačić.
Características
Tipologia
Apartamento
Contrato
Venda
Andar
3
Andares do Edifício
8
Elevador
Sim
Superfície
105 m²
Quartos
4
Quartos
3
Casas de banho
2
Varanda
Sim
Estacionamento, lugares de estacionamento
1 em estacionamento compartilhado
Aquecimento
Central, com radiadores, alimentado a gás
Vista
Parque
Outras características
  • Hidromassagem
  • Janelas em vidro / PVC
Detalhe da superfície

Habitação

Andar
3
Superfície
105,0 m²
Coeficiente
100%
Tipo de superfície
Principal
Sup comercial
105,0 m²
Informações de preço
Preço
€ 260.000
Preço por m²
2.476 €/m²
Detalhes de custos
Despesas de condomínio
Sem taxas de condomínio
Eficiência energética
  • Estado

    Bom / Habitável
  • Aquecimento

    Central, com radiadores, alimentado a gás
  • Certificação energética

    Não classificável
Descubra cada canto da propriedade
+18
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou