Terreno para construção para Venda

€ 650.000
1.305 m²

Nota

Anúncio atualizado em 06/05/2026
Descrição

referência: 1046-371

Okolica Medulina, Istra

Pomer je mirno i sve traženije naselje smješteno u neposrednoj blizini Medulina, poznato po svojoj autentičnoj atmosferi, kristalno čistom moru i prirodnim ljepotama. Ova lokacija pruža savršen balans između privatnosti i dostupnosti svih važnih sadržaja, što je čini izuzetno atraktivnom kako za život tako i za turističke investicije.

U takvom okruženju smjestilo se ovo građevinsko zemljište s pogledom na more. Parcela ima osiguran pristupni put, a sva potrebna infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini, što je čini izvrsnom prilikom za gradnju. Prema prostornim uvjetima, zemljište omogućuje izgradnju višestambene građevine s do 6 stanova i obiteljske kuće s do 3 stambene jedinice.

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, kontaktirajte nas i iskoristite ovu izvrsnu priliku za ulaganje na jednoj od najpoželjnijih lokacija uz more.

ID CODE: 1046-371
Características
Contrato
Venda
Tipologia
Terreno para construção
Superfície
1.305 m²
Informações de preço
Preço
€ 650.000
Preço por m²
498 €/m²
Descubra cada canto da propriedade
+5
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou