Apartamento T2 Trogir, Trogir

€ 345.000
2
93 m²
2
Terraço

Nota

Anúncio atualizado em 11/05/2026
Descrição

referência: EUROVILLA-408456

Trogir, na drugoj etaži novoizgrađenog stambenog objekta, položen je moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan.Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, WC-a, potpuno opremljene kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i dvije natkrivene terase. Stan ima izlaz na privatnu krovnu terasu s predivnim otvorenim pogledom na more i otok Čiovo.Površina zatvorenog stambenog dijela iznosi 55, 20 m2.Pripadaju mu četiri nenatkrivena vanjska parkirna mjesta uz objekt ukupne površine 50 m2, dvorište površine 36, 76 m2, kao i prostor ispod vanjskog stubišta.Namještaj je uključen u cijenu, a vlasništvo uredno, te je stan moguće kupiti putem stambenog kredita.Za sve ostale informacije, stojim na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 408456
Se quiser saber mais, pode falar com Josipa Serdarušić.
Características
Tipologia
Sótão
Contrato
Venda
Andar
2
Superfície
93 m²
Quartos
2
Quartos
2
Terraço
Sim
Detalhe da superfície

Habitação

Andar
2
Superfície
93,0 m²
Coeficiente
100%
Tipo de superfície
Principal
Sup comercial
93,0 m²
Informações de preço
Preço
€ 345.000
Preço por m²
3.710 €/m²
Eficiência energética
  • Estado

    Novo / Em construção
  • Certificação energética

    Livre
Descubra cada canto da propriedade
+10
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou
agent male

Josipa Serdarušić