1/18
map icon

Apartamento muito bom estado, primeiro andar, Centar, Opatija

Opatija
Preço sob consulta
73 m²
2 casas de banho
Andar 1
Não Elevador
Varanda
Terraço

Nota

Anúncio atualizado em 09/06/2025
Descrição

referência: EK-474525

Prodaje se dizajnerski i umjetnički 1,5-sobni stan smješten u Opatiji, s površinom od 73,05 m2, na prvom katu zgrade koja se nalazi uz obalu mora.

Stan ima jednu spavaću sobu i prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, a dodatnu udobnost pružaju protuprovalna vrata, terasa i balkon od 3,04 m2sa kojeg se pruža pogled na more. Prostor je klimatiziran što osigurava ugodnu temperaturu tijekom cijele godine.

Lokacija stana u Opatiji omogućava brz pristup svim glavnim atrakcijama i sadržajima ovog popularnog turističkog mjesta. Blizina mora čine ovu nekretninu izuzetno atraktivnom. Opatija je poznata po svojim prekrasnim plažama, šetnicama i bogatim kulturnim događanjima, što osigurava kvalitetan život u jednom od najpoželjnijih dijelova Hrvatske.

Pozivamo zainteresirane kupce da nas kontaktiraju za dogovor oko razgledavanja stana ili za dodatne informacije.
Características
Tipologia
Apartamento | Classe propriedade média
Contrato
Venda
Andar
1
Elevador
Não
Superfície
73 m²
Quartos
1
Casas de banho
2
Varanda
Sim
Terraço
Sim
Vista
Mar
Distância do mar
50 m
Outras características
  • Porta blindada
Informações de preço
Preço
Preço sob consulta
Eficiência energética
  • Estado

    Muito bom / Remodelado
  • Certificação energética

    Livre
Descubra cada canto da propriedade
+15 fotos
Opções adicionais

Contactar o anunciante