1/30

Vivenda familiar 798 m², nova, Sveta Nedelja

€ 546.000
5 quartos
798 m²
2 casas de banho
Não Elevador

Nota

Anúncio atualizado em 17/07/2025
Descrição

referência: EK-541673

LABIN, OKOLICA, PRIZEMNICA S BAZENOM OKRUŽENA ZELENILOM 

Prodajemo novu prizemnu kuću koja je u roh-bau fazi a prodaje se kompletno dovršena kao na fotografijama, površine 176 m2, koja se sastoji od dvije stambene jedinice.

Prva stambena jedinica površine 78 m2  se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa dnevnim boravkom i blagavaonom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremište.

Druga stambena jedinica je površine 59,95 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa dnevnim boravkom i blagavaonom, dvije spavaće sobe i kupaonice.

Kuća je potpuno opremljena i namještena, građena vrhunskim materijalima, termo fasada debljine 12 cm, vrhunska keramika i sanitarije, aluminijska stolarija sa automatskim roletama i komarnicima.

Kuća ima podno grijanje na struju, dimnjak sa mogućnosti ugradnje kamina, potpuno je klimatizirana.

Dvorište je uređeno i formirano površine 798 m2 na kojem se nalazi bazen površine 34 m2, sunčalište, roštilj.

Kuća je osmišljena i formirana kao manji resort od tri slične kuće koje imaju vlastiti ulaz i pristupni put kojeg su vlasnici samo vlasnici navedenih nekretnina.

Resort je opremljen video nadzorom te ima dječje igralište površine 200 m2, kojeg mogu koristiti samo vlasnici kuća.

Jako lijepa i interesantna priča, osmišljena na način da novom vlasniku pruži mir, opuštanje u netaknutoj prirodi a opet blizu svih životno važnih sadržaja.

Dovršetak gradnje predviđen za 2/2025.

 

Características
Tipologia
Vivenda familiar | Classe propriedade média
Contrato
Venda
Elevador
Não
Superfície
798 m²
Quartos
5
Quartos
5
Casas de banho
2
Varanda
Não
Terraço
Não
Aquecimento
Individualizado, com radiadores, fonte de alimentação elétrica
Outras características
  • Piscina
Informações de preço
Preço
€ 546.000
Preço por m²
684 €/m²
New
Eficiência energética
  • Ano de construção

    2024
  • Estado

    Novo / Em construção
  • Aquecimento

    Individualizado, com radiadores, fonte de alimentação elétrica
  • Certificação energética

    Aguardando certificação
Descubra cada canto da propriedade
+27 fotos
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou