1/6

Apartamento T2 novo, primeiro andar, Veli Vrh - Industrijska zona, Pula

€ 320.800
2 quartos
100 m²
1 casa de banho
Andar 1
Elevador
Varanda
Terraço

Nota

Anúncio atualizado em 24/07/2025
Descrição

referência: EK-560217

Ekskluzivna prilika za kupnju 2,5-sobnog stana u veličini od 100,25 m2 smještenog na prvom katu moderne četverokatnice u Puli, Veli vrh. Ovaj prostrani stan, izgrađen 2025. godine, predstavlja savršen spoj suvremenog dizajna i funkcionalnosti.

Stan se sastoji od dvije spavaće sobe i dodatnog dnevnog boravka, a orijentiran je prema istoku i zapadu, što omogućava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Zahvaljujući podnom grijanju i električnom sustavu grijanja, stan nudi optimalnu udobnost tijekom cijele godine.

Dodatne značajke uključuju garažu, prostranu terasu i balkon koji pružaju divne vanjske prostore za opuštanje. Stan je također opremljen protuprovalnim vratima, dizalom, satelitskom TV i ima ostavu/skladište. Klima uređaj osigurava ugodnu temperaturu tijekom ljetnih mjeseci.

#prodaja

Smješten u mirnom dijelu grada, ovaj stan nudi lijep pogled i nalazi se u neposrednoj blizini mora. Uređena okućnica i centralna lokacija u naselju čine ga idealnim izborom za one koji traže mirno, ali istovremeno i dobro povezano okruženje.

Pozivamo vas da nas kontaktirate za dodatne informacije ili dogovorite razgledavanje ove izvanredne nekretnine.



**Zainteresirani kupci mogu dobiti potrebne informacije o oglašenoj nekretnini i razgledati istu putem naše agencije isključivo uz prethodno potpisivanje ugovora o posredovanju o prometu nekretnina ili Zapisnik o razgledavanju nekretnina.**

**Kupac plaća agencijsku proviziju od 3% + PDV.**

Características
Tipologia
Apartamento | Classe propriedade média
Andar
1 andar
Elevador
Sim
Superfície
100 m²
Quartos
2
Quartos
2
Casas de banho
1
Varanda
Sim
Terraço
Sim
Estacionamento, lugares de estacionamento
2 em estacionamento compartilhado
Aquecimento
Individualizado, com radiadores, fonte de alimentação elétrica
Outras características
  • Porta blindada
Informações de preço
Preço
€ 320.800
Preço por m²
3.208 €/m²
New
Eficiência energética
  • Ano de construção

    2025
  • Estado

    Novo / Em construção
  • Aquecimento

    Individualizado, com radiadores, fonte de alimentação elétrica
  • Certificação energética

    Aguardando certificação
Descubra cada canto da propriedade
+3 fotos
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou