1/4

Apartamento muito bom estado, primeiro andar, Čepin

€ 185.900
791 m²
Andar 1
Não Elevador

Nota

Anúncio atualizado em 24/07/2025
Descrição

referência: EK-561743

Prodaje se prostrani 4-sobni stan smješten u Livani, mjestu udaljenom cca 2 kilometra od Čepina i cca 15 od Osijeka. na prvom katu jednokatnice. Ovaj stan predstavlja savršenu priliku za obitelji koje traže udoban i prostran dom.

Stan je u postupku cjelokupne adaptacije što će osigurati suvremenost i funkcionalnost prostora. Adaptacija uključuje modernizaciju interijera koja je usklađena s najnovijim standardima kvalitete.

Za grijanje i hlađenje, stan je opremljen centralnim grijanjem na plin i klima uređajem, što omogućava ugodnu temperaturu tijekom cijele godine. Parkiralište je također osigurano, što predstavlja dodatnu pogodnost za buduće vlasnike.

Čepin je poznat po svojoj mirnoj atmosferi i blizini ključnih sadržaja. U blizini se nalaze škole, trgovine i druge bitne usluge, što život u ovom području čini praktičnim i ugodnim.

Površina stana je 115 m2 + 93 m2 terase što čini obračunsku površinu od 138 m2 po cijeni od 1.350,00 EUR-a + 2 parkirna mjesta po 15.000,00 EUR-a + gratis tavan iznad stana, a što iznosi ukupno 201.000,00 EUR-a

Postoji mogućnost kompenzacije za manji stan u Osijeku ili auto.

U suradnji s geodetskim i odvjetničkim uredom provjeravamo sve nekretnine, garantiramo sigurnost i zadovoljstvo svim našim klijentima te bezbrižnu potragu za novim domom.
Detaljnije informacije o nekretninama možete dobiti dolaskom u ured ( Ul. Hrvatske Republike 43, Osijek ), na kontakt telefon 098 682 521 ili na mail pavo@fidus.com.hr
Više nekretnina pogledajte na www.fidus.com.hr

Características
Tipologia
Apartamento | Classe propriedade média
Andar
1 andar
Elevador
Não
Superfície
791 m²
Quartos
0
Varanda
Não
Terraço
Não
Estacionamento, lugares de estacionamento
2 em estacionamento compartilhado
Aquecimento
Individualizado, com radiadores, alimentado a gás
Informações de preço
Preço
€ 185.900
Preço por m²
235 €/m²
New
Eficiência energética
  • Estado

    Muito bom / Remodelado
  • Aquecimento

    Individualizado, com radiadores, alimentado a gás
  • Certificação energética

    Aguardando certificação
Descubra cada canto da propriedade
+1 foto
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou