Apartamento T4 Kaštel Sućurac, Kaštela

€ 398.376
4
120 m²
1
Varanda
Terraço

Nota

Anúncio atualizado em 12/12/2025
Descrição

referência: EUROVILLA-956515

Kaštel Sućurac, luksuzan četverosoban penthouse u novogradnji položen na prvom katu modernog stambenog objekta.Nekretnina je smješten na parceli površine 603 m2, u novoizgrađenom privatnom naselju luksuznih vila, na putu od Splita prema zračnoj luci.Stan je podijeljen na dvije etaže te je stambena površina 101.81 m2.
Na prvoj etaži se nalaze dvije spavaće sobe, spremište, hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak i balkon površine 8.73 m2.
Na drugoj etaži su se smjestile dvije spavaće sobe, kupaonica, dnevni boravak i terasa površine 34.20 m2 s koje se pruža predivan pogleda na more i grad Split.Uz stan idu dva vanjska nenatkrivena parking mjesta.Planirani završetak je treći kvartal 2026.Za dodatne informacije, stojim na raspolaganju.


Se quiser saber mais, pode falar com Ivan Didović.
Características
Tipologia
Sótão
Contrato
Venda
Andar
1
Superfície
120 m²
Quartos
4
Quartos
4
Varanda
Sim
Terraço
Sim
Detalhe da superfície

Habitação

Andar
1
Superfície
120,7 m²
Coeficiente
100%
Tipo de superfície
Principal
Sup comercial
120,7 m²
Informações de preço
Preço
€ 398.376
Preço por m²
3.320 €/m²
New
Eficiência energética
  • Estado

    Novo / Em construção
  • Certificação energética

    Livre
Descubra cada canto da propriedade
+15
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou