Магазин - Коммерческое помещение Продажа

€ 5 900 000
4 700 m²

Пометка

Объявление обновлено 19.11.2025
Описание

ID: VZ1727

Posredujemo u prodaji renomiranog hotela u Visokom!

Visoko je grad, u središnjem dijelu Bosne i Hercegovine u Zeničko-dobojskoj županiji. Prirodni okoliš Visokog određen je dolinama rijeka Bosne i Fojnice.

Danas je Visoko najpoznatije po Bosanskoj dolini piramida, kompleksu koji se sastoji od Bosanske piramide Sunca (Visočica) koja je, s visinom od više od 220 metara, znatno viša od Keopsove piramide.
Tu se još nalaze Bosanska piramida Mjeseca, Zmaja, te obrađenih uzvišenja Hrama Majke Zemlje i Piramide Ljubavi .
Pored prahistorijskog podzemnog tunela Ravne, te parka Ravne 2, otkrivena je nova mreža tunela, Ravne 3 i Ravne 4.
Sve ove aktivnosti su doprinijele da Visoko svake godine posjeti desetine tisuća turista iz različitih dijelova svijeta, čiji broj iz godine u godinu raste.

Ovaj renomirani hotel nalazi se u centru Visokog. Svojim gostima nudi sve što im je potrebno; od smještaja do pratećih turističkih sadržaja.

Nalazi se u predivnom okruženju, uz rijeku Bosnu i zeleni park. Sa terase hotela možete uživati u pogledu na njih.

Hotel se sastoji od suterenskih prostorija, visokog prizemlja i 6 etaža, ukupne površine 4.700 m2.
Smješten je na zemljištu ukupne površine 7.500 m2.
Ima sveukupno 65 soba od čega 40 dvokrevetnih, 5 apartmana, 10 jednokrevetnih te 1 kraljevski apartman.

Izgrađen je 1976. godine te je remek djelo poznatog arhitekta Zlatka Ugljena. U više navrata je renoviran.

ID KOD AGENCIJE: VZ1727

Dogma Opatija
Tel: 051/271-365
E-mail: info@dogma-opatija.com
www.dogma-nekretnine.com
Если вы хотите узнать больше, вы можете поговорить с Dogma Opatija.
Характеристики
Договор
Продажа
Площадь
4 700 m²
Информация о ценах
Цена
€ 5 900 000
Цена за м²
1 255 €/m²
New
Откройте для себя каждый уголок объекта недвижимости
+5
Доп. опции

Свяжитесь с рекламодателем

Или