map icon

Dreizimmerwohnung neu, Zagreb

Zagreb
€ 393.231
3
56 m²
1
Ja

Notiz

Anzeige aktualisiert am: 05.05.2026
Beschreibung

Referenz: 332

NOVI PROJEKT U PONUDI! Spoj visokog standarda gradnje i suvremene opreme.
 
Zagreb, Trnje, Avenija Marina Držića, moderan ,visokokvalitetan stambeni projekt sa 20 stambenih jedinica i podzemnim garažama na izuzetnoj lokaciji u blizini autobusnog kolodvora i Radničke ceste. 
 
Stan S0-2 - trosoban stan u visokom prizemlju, zatvorene površine 56,99 m2.
 
Kvalitetno iskorišten tlocrt, sastoji se od ulaza, kupaonice, kuhinje, dvije spavaće sobe, blagovaone i dnevnog boravka.
 
Zgrada se sastoji od 4 nadzemne etaže sa stambenim jedinicama i 2 podzemne etaže sa garažnim parkirnim mjestima.
 
Biti će izgrađena prema najvišim standardima struke sa sjajnom opremom: 3 metra svjetla visina stropa, podno grijanje s dizalicom topline, alu stolarija s troslojnim IZO staklom, parket, keramika i sanitarije 1. klase prema izboru kupca, lift, ventilirana leminam keramika fasada , velike staklene stjene u ravnini poda, elektro rolete i mnoštvo druge vrhusnke opreme. Točne specifikacije, popis opreme i izvođača radova dostavljamo na upit.
 
Mogućnost kupovine parking mjesta u garaži, kvadrature od 13 m2-16 m2.
 
Vrhunska lokacija, u blizini autobusnog kolodvora, ostalog javnog prijevoza, dućana, škole, vrtića, poslovnih zona i svih ostalih za život bitnih sadržaja.
 
Stanovi u sustavu PDV-a, predviđeni završetak - srpanj 2027. godine.
 
Preporuka agencije!
 
Za sve ostale informacije, stojimo na raspolaganju.
Wenn Sie mehr wissen möchten, können Sie mit Filip Ukalović. sprechen
Merkmale
Art
Wohnung
Vertrag
Verkauf
Stockwerke im Gebäude
3
Aufzug
Ja
Fläche
56 m²
Zimmer
3
Schlafzimmer
2
Badezimmer
1
Heizung
Unabhängige heizung, heißluft heizung, wärmepumpe betrieben
Andere Merkmale
  • Fensterrahmen mit Einfachverglasung / Metall
  • Türöffner mit Videoüberwachung
  • Gepanzerte Tür
Preisinformationen
Preis
€ 393.231
Preis pro m²
7.022 €/m²

Entdecken Sie jeden Winkel des Anwesens
+6
Zusätzliche Optionen

Inserenten kontaktieren

Oder