Οικοδομήσιμο οικόπεδο προς Πώληση

€ 1.690.000
6.699 m²

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 12/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: 300041071-183

Istra,Medulin građevinsko zemljšte idealno za trgovački centar

RE/MAX Centar nekretnina prodaje građevinsko zemljište u Medulinu, 6700 m2 površine.
Obzirom na veličinu i lokaciju zemljišta, idealno je za gradnju trgovačkog centra.

ID CODE: 300041071-183

Dolores Jug
Prodajni predstavnik
Mob: + 385 91 641 3104
Tel: + 385 52 638 222
Fax: + 385 52 638 220
Εμβαδόν
6.699 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 1.690.000
Τιμή ανά m²
252 €/m²
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή