Na prodaju je građevinsko zemljište u Bribiru ukupne površine 961 m², smješteno u mirnom i zelenilom okruženom dijelu mjesta. Parcela je pravilnog oblika i blago nakošena, što omogućuje funkcionalno planiranje buduće gradnje te optimalno iskorištavanje terena.
Na zemljištu se nalazi starina površine 60 m² koja posjeduje uporabnu dozvolu, što predstavlja dodatnu vrijednost. Postojeći objekt pruža mogućnost rekonstrukcije ili gradnju novog objekta u skladu s važećim prostornim planom, ovisno o željama i potrebama investitora.
Pristup parceli omogućen je asfaltiranim putem s gornje strane zemljišta, što osigurava jednostavan prilaz. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni priključci za struju i vodu, što dodatno olakšava proces gradnje.
Zemljište ima otvoren pogled na okolinu, zelenilo i prirodni krajolik, pružajući osjećaj privatnosti i mira. Ova lokacija u Bribiru idealna je za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor u zaleđu Crikveničko-vinodolske rivijere.