Μονοκατοικία 114 τμ, νέα, Jastrebarsko

€ 348.122
4
114 m²
2

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 04/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: VZ3626

ID CODE: VZ3626

Slavko Lež
Agent s licencom
Mob: 098/988-9886
Tel: 042/562-017
E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με Slavko Lež.
Χαρακτηριστικά
Τύπος
Μονοκατοικία
Συμβόλαιο
Πώληση
Εμβαδόν
114 m²
Δωμάτια
4
Υπνοδωμάτια
3
Μπάνια
2
Μπαλκόνι
Όχι
Βεράντα
Όχι
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 348.122
Τιμή ανά m²
3.054 €/m²
Ενεργειακή απόδοση
  • Έτος κατασκευής

    2026
  • Κατάσταση

    Νεόδμητο / Υπό κατασκευή
  • Ενεργειακή πιστοποίηση

    Δεν υπόκειται
Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+8
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή