Γκαράζ εξωτερικό/εσωτερικό προς Πώληση

€ 50.000
2 m²

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 04/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: ZG886841

Prodaja grobnog mjesta Mirogoj, polje 25

Prodaje se grobno mjesto na zagrebačkom groblju Mirogoj, polje 25. Nakon planirane ekshumacije, grobno mjesto će imati kapacitet za ukupno 6 ukopnih mjesta.

Zadnji ukop obavljen je 1970-ih godina, što omogućuje provedbu ekshumacije i daljnje korištenje sukladno propisima.

Lokacija je mirna i lako dostupna, u jednom od uređenijih dijelova groblja.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.

Za više informacija:

Ivan Teri
0997378427

ID KOD AGENCIJE: ZG886841

Ivan Teri
Agent s licencom
Mob: 099 737 8427
Tel: 01/647-3011
E-mail: ivan.teri@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με Ivan Teri.
Χαρακτηριστικά
Συμβόλαιο
Πώληση
Τύπος
Γκαράζ εξωτερικό/εσωτερικό
Εμβαδόν
2 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 50.000
Τιμή ανά m²
25.000 €/m²
Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+2
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή