Οικοδομήσιμο οικόπεδο προς Πώληση

€ 715.000
2.000 m²

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 08/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: DA100067518

Građevinsko zemljište s pogledom na more Vodice, mirna lokacija

Posredujemo u prodaji atraktivnog građevinskog zemljišta u Vodicama, smještenog na mirnoj i perspektivnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i otoke.
Zemljište se nalazi na uzvišenoj poziciji, što osigurava panoramski pogled na more i grad Vodice te pruža idealne uvjete za izgradnju obiteljske kuće ili vile za odmor.

Osnovne informacije:

- Građevinsko zemljište stambene namjene
- Neizgrađeni dio građevinskog područja (prema Prostornom planu uređenja grada Vodica)
- Pravokutnog oblika dimenzije cca. 50 m x 33 m
- Infrastruktura u neposrednoj blizini: voda, struja i gradska kanalizacija
- Udaljenost od mora i centra: cca 900 m

Lokacija nudi savršen spoj mira i privatnosti, a istovremeno je u blizini svih potrebnih sadržaja.

Napomena:
Razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpis posredničkog ugovora, sukladno Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte:

ILIJA RAČUNICA
Mob / WhatsApp: +385 91 4957 567
Email: ilija.racunica@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: DA100067518

Ilija Računica
Asistent u posredovanju
Mob: 091/495-7567
Tel: 022/646-360, 022/646-361
E-mail: ilija.racunica@dogma-nekretnine.com
www.dogma-dalmacija.com
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με Ilija Računica.
Χαρακτηριστικά
Συμβόλαιο
Πώληση
Τύπος
Οικοδομήσιμο οικόπεδο
Εμβαδόν
2.000 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 715.000
Τιμή ανά m²
358 €/m²
Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+5
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή