Οικοδομήσιμο οικόπεδο προς Πώληση

€ 225.000
784 m²

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 11/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: 1513789

CRIKVENICA - GRAĐEVINSKI TEREN

Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište u Crikvenici sa projektom za izgradnju moderne samostojeće vile na 3 etaže s bazenom i prostranom krovnom terasom.

Zemljište se nalazi na izuzetnoj lokaciji, svega 450 m od mora i poznate plaže Crni mol, te pruža panoramski pogled na more.

Okruženje čine moderne luksuzne vile s bazenima, što ovu nekretninu čini idealnom investicijom za turistički najam ili privatnu oazu za odmor.

Prednosti:
predana građevinska dozvola
kompletan projekt za modernu vilu
panoramski pogled na more
mirna i atraktivna lokacija
450 m od mora i plaže
okruženo novogradnjama i vilama s bazenima

Za sve dodatne informacije nazovite:

LANA BLAŽEVIĆ
Agent s licencom
Mob 095/525-7325
Telefon 051 564 890
lana.blazevic@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: 1513789

Lana Blažević
Agent s licencom
Mob: 095/525-7325
Tel: 051 564 890
E-mail: lana.blazevic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με Lana Blažević.
Χαρακτηριστικά
Συμβόλαιο
Πώληση
Τύπος
Οικοδομήσιμο οικόπεδο
Εμβαδόν
784 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 225.000
Τιμή ανά m²
287 €/m²
Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+5
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή